Prejsť na obsah

Esenciou každého
úspechu je pokora

Človek by mal byť vďačný za všetko, čo v živote dosiahol. Úspech však človeka dokáže napĺňať iba vtedy, ak sa oň dokážete podeliť

O mne

Podnikateľ

Voľnosť a sloboda ma sprevádzajú celým životom. V mladosti som si ich užíval najmä prostredníctvom rôznych voľnočasových aktivít. Bolo preto prirodzené hľadať spôsob, ako by ma tieto hodnoty dokázali sprevádzať aj profesionálnym životom. Podnikanie a investovanie mi dokázali poskytnúť presne tú mieru voľnosti a slobody, ktorú som hľadal.

Investor

So svetom investícií som sa začal zoznamovať niekedy počas štúdia na gymnáziu. Vtedy sa mi dostala do rúk dvojzväzková publikácia amerických autorov Samuelosna a Nordhausa – Ekonómia. Prvé papiere do svojho portfólia som získal ako darček k svojim 18. narodeninám od svojich starých rodičov. Boli to ich akcie z kupónovej privatizácie.

Nadšenec

Objavovať nepoznané ma lákalo od detstva. Ako som však dospieval, stále viac som vyhľadával výzvy, ktoré ma privádzali až na hranu vlastných limitov. Či to bolo vo vzduchu, na zemi, alebo na vode. Napriek tomu, že už nemám sedemnásť, túžba experimentovať a prekonávať samého seba mi stále nie je cudzia.